KONST / Litografier / Färglitografier 13314066
nr 1331 4066
Nico Widerberg
(f. 1960), Norge
Färglitografier, Signerad, numrerad 143/200. Motivet: 15x20-18-16cm, oramade lösa blad
Nicolaus Widerberg, norsk skulptör född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:51:00
26/5 06:40:59